Podmínky půjčky

-  Půjčka 5.000,- Kč je vhodná jako rychlá výpomoc před výplatou a lze ji poskytnout i pokud pracujete na dohodu o pracovní činnosti nebo na dohodu o provedení práce. Půjčku lze poskytnout i v případě zaměstnání na dobu určitou, potvrzení o mateřské nebo na základě důchodového výměru. Pokud jste OSVČ, musíte podnikat nejméně 6 měsíců. Tuto půjčku můžete splatit kdykoliv bez sankcí nebo ji postupně splácet 12 měsíců. Za uzavření půjčky neplatíte  žádný poplatek. Nesmíte mít záznam v insolvenčním rejstříku. Příjem nesmí být pouze ze sociálních dávek (podpora v nezaměstnanosti, péče o osobu blízkou). 


Půjčka 5.000,- Kč až 100.000,- Kč je poskytována bez zástavy nemovitosti. Pokud jste OSVČ, musíte podnikat nejméně 6 měsíců a mít zřízený bankovní účet. V případě, že pracujete jako zaměstnanec na hlavní pracovní poměr, musí být alespoň část příjmu vyplacena na Váš bankovní účet. Pokud Váš příjem plyne z mateřské, musí být jeho výše alespoň 10.000,- Kč. U této půjčky je možnost délky splácení až 24 měsíců. Půjčku lze také splatit kdykoliv bez sankcí. Za uzavření půjčky neplatíte žádný poplatek. Nesmíte mít záznam v insolvenčním rejstříku. V případě zatížení exekucí půjčku poskytnout lze.


- Půjčka od 100.000,- Kč se zástavou nemovitosti - zde je možnost délky splácení až 25 let. Ani u této půjčky nezkoumáme registr. Vyplacení exekucí a zástav není překážkou. Posouzení Vaší situace a navrhnutí nejvýhodnějšího řešení poskytujeme zdarma. Tuto půjčku jsme schopni vyřešit běhěm jednoho týdne.


Jaký je postup pro vyřízení naší půjčky?

Buď zatelefonujte na tel. číslo 736 490 078 nebo přes internet z pohodlí vašeho domova. Stačí vyplnit nezávazný formulář na našich webových stránkách. Budeme Vás kontaktovat a dohodneme veškeré podmínky poskytnutí půjčky bez registrů. Pokud by Vám byla půjčka bez zástavy nemovitosti zamítnuta, nabídneme jinou alternativu.